Kochajmy się

Kochajmy się

 

„Kochajmy się” – pod takim hasłem odbył się 10 marca wieczór poetycko-muzyczny w Klubie Piaski.

Zaaranżowany stolik kawiarniany, a przy nim Ona – Katarzyna Osmólska i On – Jakub Janik. Niby się znają, niby nie. Jakaś rozmowa – wymiana zdań. Raz z dowcipem i humorem, raz zalotnie. Trochę wspomnień, trochę poezji, trochę rzeczywistości – jak to w kawiarni, jak to pomiędzy ludźmi. Kiedyś w kawiarniach do ciasteczka i kawy przygrywał muzyk. U nas też tego elementu nie zabrakło. Pan Marek Tomczak z zespołem „Piaskowe Babeczki” zapewnił odrobinę muzyki i romantycznych piosenek.

Widownia czuła się usatysfakcjonowana. Można było miło spędzić czas wieczorem w Klubie Piaski tak, jakby się było na niezłym spektaklu teatralnym.

Zbigniew Szczepaniak

kierownik klubu Piaski

 

Wigilia dla samotnych w Klubie Piaski

Chcielibyśmy Państwu życzyć z całego serca wszystkiego dobrego! Zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym, ciepłym gronie!

Czytaj więcej...

Dzień Seniora - czyli tańce, konkursy i świetna zabawa w Klubie!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wyśmienitą zabawę! Do zobaczenia już niedługo na kolejnym spotkaniu! Pozdrawiamy serdecznie!

Czytaj więcej...

Spotkanie Wigilijne

Kolejne, najprawdopodobniej w tym roku już ostatnie spotkanie mieszkańców w Klubie Piaski! Zapraszamy Państwa na Wigilię! Podzielimy się w ciepłej atmosferze opłatkiem, złożymy serdeczne życzenia, zjemy razem kolację i wspólnie pośpiewamy kolędy z chórem Paskowych Babeczek i Kapelą prowadzoną przez Pana Eugeniusza Płacheckiego!

Czytaj więcej...

Opowieść o SHINTO

Pierwsi bogowie pojawili się wówczas, gdy istniało Niebo i Ziemia. Dlaczego Słońce i Księżyc nie spotykają się na niebie?

Czytaj więcej...

Warsztaty florystyczne w Klubie Piaski

Serdecznie dziękujemy Dzielnicy Bielany, a w szczególności Panu Burmistrzowi Grzegorzowi Pietruczukowi, Wydziałowi Ochrony Środowiska oraz Pani Paulinie Szczuczko - Jędruszak za zorganizowanie u nas tak fantastycznego, przedświątecznego wydarzenia!

Czytaj więcej...

Wieczór Pieśni Patriotycznej w Klubie Piaski

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim gościom za obecność oraz wspaniałą atmosferę, którą wspólnie stworzyli w Klubie. Mieliśmy w piątek zaszczyt gościć Pana Burmistrza Grzegorza Pietruczuka, któremu szczególnie, wszyscy dziękujemy za przybycie.

Czytaj więcej...

Klubowe Mikołajki 2013 :)

Teatrzyk, spotkanie z Mikołajem i prezenty, które każdy przecież uwielbia.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora

Czytaj więcej...

Prace dzieci z "Teatru Origami"

 

Czytaj więcej...

Haiku - o aspektach filozoficznych miniatury, która jest niczym lustro Natury

Wierzba płacząca
a w łożysku strumienia
wyschłe bieleją kamienie
BUSON

Czytaj więcej...

Florystyczne i plastyczne rodzinne warsztaty Bożonarodzeniowe

 

Czytaj więcej...

Święto Niepodległości

Czytaj więcej...