Niedzielskiego

Niedzielskiego

OPIS INWESTYCJI

Budowany zespół mieszkaniowy to kontynuacja I etapu tej inwestycji. Nowoczesne budownictwo, przyjazna lokalizacja i atrakcyjne ceny są głównymi zaletami osiedla przy ul. Niedzielskiego 2. Utrzymana została kolorystyka i standard wykończenia obowiązujące dla budynków powstałych w I etapie. Wielkość lokali i funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwolą każdemu znaleźć coś dla siebie.

OTOCZENIE

W pobliżu osiedla jest dobrze rozwinięta infrastruktura ze sklepami, punktami usługowymi, pocztą czy kościołem. Niedaleko znajdują się przedszkola i szkoły. Mieszkańcy szybko mogą dotrzeć do centrum miasta dzięki dogodnej komunikacji miejskiej. W odległości około 200 metrów znajduje się przystanek autobusowy, a 2 km dalej Stacja Metra Słodowiec.

MIESZKANIA

Budowa obejmuje 4 budynki o wysokości od 3 do 5 pięter, w których będzie 181 lokali mieszkalnych, 222 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz 4 lokale usługowe. Oferowane mieszkania będą miały od jednego do czterech pokoi i metrażach od 40 do 126 m2. Przemyślane, funkcjonalne rozkłady, przestronne tarasy i balkony, windy oraz miejsca postojowe w podziemnych halach będą zapewniać wygodę mieszkania na osiedlu przy Niedzielskiego 2.

1m2 powierzchni użytkowej lokalu mieszkalnego (bez wykończenia) - 5.616,00 zł
1m2 powierzchni użytkowej lokali użytkowych (bez wykończenia) - 7.687,50 zł

stanowisko postojowe w hali garażowej - 29.160,00 zł

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania - II kwartał 2015 r.

[Kliknij aby zobaczyć listę dostępnych lokali]

Zdjęcia inwestycji

  • Niedzielskiego