Osiedle Szmaragdowe

Osiedle Szmaragdowe

OPIS INWESTYCJI

Osiedle Szmaragdowe znajduje się w rejonie ulicy Talarowej i Ceramicznej w Dzielnicy Białołęka. Grunt na którym powstaje inwestycja WSM Osiedle Szmaragdowe, jest własnością Spółdzielni. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa posiada 95-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami mieszkaniowymi, jest gwarantem prowadzenia prawidłowej eksploatacji zasobów, dobrej gospodarki finansowej i bezpieczeństwa na rynku nieruchomości. O naszej solidności świadczą inwestycje zrealizowane w ostatnim czasie: Niedzielskiego, Gojawiczyńskiej, Saperska.

OTOCZENIE

Swoim założeniem urbanistycznym tworzy atrakcyjną i nowoczesną przestrzeń miejską. Niewątpliwym atutem osiedla jest: bliskość głównych szlaków komunikacyjnych dzielnicy: od zachodu most Marii Skłodowskiej – Curie (Most Północny) z komunikacją tramwajową, a od wschodu ulica Modlińska; pełna oferta edukacyjna: żłobek, przedszkole i szkoła w odległości do 50 m oraz usługowo-handlowa: w niewielkiej odległości sklepy sieci Carrefour-Expres oraz Lidl oraz budowana za ulicą Światowida Galeria Handlowa; wygodny i funkcjonalny rozkład mieszkań. Niedaleko inwestycji znajdują się tereny zielone – Wydmy Tarchomińskie i Ogród Jordanowski.

MIESZKANIA

Projekt inwestycji obejmuje trzy zespoły mieszkalne, łącznie 10 budynków, z lokalami usługowymi na parterze i garażami podziemnymi, które będą realizowane dwuetapowo. Każdy zespół mieszkaniowy będzie posiadał dziedziniec rekreacyjny zaprojektowany na dachach garaży.

www.szmaragdowe.wsm.pl

Szczegółowe informacje: 22 561 34 19

[Kliknij aby zobaczyć listę dostępnych lokali]

Zdjęcia inwestycji

  • Zdjęcie osiedla