Sierpniowy „Dzień Otwarty w WSM” 

5 sierpnia o 17:00 zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty w Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej Biura Zarządu przy ul. Elbląskiej 14 na II piętrze. W zebraniu będzie uczestniczył przedstawiciel firmy TECHEM, który wyjaśni, jak odczytywać rozliczenia wody i centralnego ogrzewania. W dalszej części poruszone zostaną tematy zgłoszone przez uczestników Dnia Otwartego.

W trakcie zebrania obowiązują wszystkie ograniczenia związane z pandemią – uczestnicy muszą mieć zasłonięte usta i nos maseczką, krzesła będą rozstawione w odległości 1,5 metra od siebie. W związku z tym liczba uczestników spotkania będzie ograniczona. Chęć udziału w spotkaniu można zgłosić do 4 sierpnia telefonicznie: 22 561 34 01 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W spotkaniu będzie można też uczestniczyć zdalnie. Najpóźniej 5 sierpnia do godziny 16:00 należy wysłać wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby, które wyślą maila, otrzymają zaproszenie (link) do udziału w spotkaniu przez aplikację ZOOM (program pozwala na połączenie zdalne dla maksymalnie 50 osób, decyduje kolejność zgłoszeń).