II edycja konkursu redakcji „Życia WSM”

A może obok Ciebie działa „Przyjazny Spółdzielni”?

Zaczął się wrzesień, a to oznacza, że redakcja „Życia WSM” zaczyna się rozglądać w poszukiwaniu kandydatów do konkursu „Przyjazny Spółdzielni”.

Zgłosić można każdego, nie tylko członków WSM. Ważne, by nasz „przyjazny” zrobił coś dobrego dla któregoś z osiedli czy dla całej społeczności Spółdzielni. Może być to organizator pikniku, mieszkaniec zgłaszający pomysły do budżetu partycypacyjnego, czy lokalny artysta umilający czas odwiedzającym nasze kluby. Ważne, by aktywność, za którą chcemy go nagrodzić, miała miejsce w 2017 roku. Kandydatem nie może być jednak obecny członek organów WSM (Rad Osiedli, Rady Nadzorczej, Zarządu).

W pierwszej edycji tytuł „Przyjaznego Spółdzielni” otrzymał pan Marek Tomczak – dyrygent chóru „Piaskowe Babeczki” (klub Piaski), a od niedawna także i chóru „Szafirki” (klub „Szafir” w osiedlu Żoliborz IV). Przyznaliśmy także wyróżnienie pani Krystynie Lenartowicz, która od lat zachwyca nas swoim przydomowym ogródkiem przy Broniewskiego 15A.

Laureata za 2017 rok poznamy w styczniu. Na kandydatury czekamy do końca roku. Należy je składać na piśmie na adres redakcji („Życie WSM”, ul. Elbląska 14, 01-737 Warszawa; pok. 103) z dopiskiem „Przyjazny Spółdzielni”. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie wsm.pl/index.php/o-nas/zycie-wsm/przyjazny-spoldzielni.

Red.

Skip to content