Witamy na stronie internetowego systemu informacji dla mieszkańców WSM.

 

Serwis WSM eBOK, stanowi interfejs za pomocą którego, mieszkańcy którzy posiadają Web konta*, mogą po zalogowaniu się na stronie, uzyskać informacje związane z posiadanymi mieszkaniami, garażami, miejscami postojowymi i lokalami użytkowymi. Informacje te pobierane są z modułu administracyjnego. Udo­stępniane są następujące dane:

  • składniki opłat
  • zasoby mieszkaniowe
  • salda subkont mieszkania
  • kartoteka mieszkania

Zalecane przeglądarki – Chrome od wersji 16.0, Internet Explorer od wersji 9.0, Firefox od wersji 8.0

  • Po odbiór loginów i haseł proszę zgłaszać się do działu księgowości w administracjach osiedli.
  • Konto może założyć właściciel mieszkania.

Administrator Danych Osobowych tj. WSM nie będzie ponosić odpowiedzialności za szkody w związku z wykorzystaniem informacji uzyskanych za pośrednictwem „systemu e-BOK”, które nie wynikają z umyślnej winy Administratora Danych. Saldo rozliczeń opłat z mieszkańcami na dany dzień może nie uwzględniać wpłat, które nie zostały jeszcze zaewidencjonowane na konto Spółdzielni, korekt opłat związanych np. ze zmianą liczby osób, norm wody, zadłużeń objętych sprawami sądowymi oraz odsetek za zwłokę w płatnościach.

System e-bok działa w oparciu o automatyczne, nie weryfikowane przez pracownika, generowanie informacji.

Informacje uzyskane przez Użytkownika systemu e-bok za jego pośrednictwem nie mogą stanowić podstawy roszczeń wobec Administratora.

Problemy z działaniem aplikacji E-Bok prosimy zgłaszać na adres www@wsm.pl.

Informujemy, że w związku z pracami konserwatorskimi dostęp do aplikacji E-BOK po godzinie 23:00 może być utrudniony. Za niedogodności przepraszamy.

Skip to content