WSMBaner750x200px 300

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa w 100 lecie istnienia Spółdzielni przedstawia inwestycje Osiedle Ceramiczna II. Jest to kontynuacja inwestycji zlokalizowanej przy ul. Ceramicznej na warszawskim Tarchominie obejmująca trzy pięciopiętrowe budynki. Inwestycja Osiedle Ceramiczna II jest realizowana przez Warszawską Spółdzielnię Mieszkaniową w systemie Generalnego Realizatora Inwestycji, na którego została wybrana Spółka Dom Development.


Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa została założona w 1921 r. W ciągu 100 lat działalności Spółdzielnia zrealizowała szereg znakomitych inwestycji, docenianych zarówno przez mieszkańców stolicy jak i ekspertów, w tym m.in. kolonie domów na Żoliborzu, Rakowcu, czy Kole. Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa zrzesza obecnie więcej niż 33 tysiące członków i około 100 tysięcy mieszkańców, co czyni ją jedną z największych tego typu instytucji w Warszawie. Dzięki stale prowadzonej działalności inwestycyjnej w zasobach Spółdzielni znajduje się blisko 500 budynków na kilkunastu osiedlach, położonych w różnych dzielnicach tj. Żoliborz, Bielany, Bemowo, Białołęka i Praga Południe.


Firma Dom Development jest największym deweloperem w Polsce. W ciągu 25 lat swojej działalności deweloper przekazał do użytku ponad 39 000 mieszkań. Firma realizuje inwestycje kierowane do klientów indywidualnych w Warszawie, Wrocławiu oraz Trójmieście i okolicach (poprzez Euro Styl S.A.). Oferta Dom Development obejmuje zarówno mieszkania z segmentu popularnego, jak i apartamenty. Deweloper posiada własną firmę wykonawczą, która jest gwarancją wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji. Od 15 lat Dom Development S.A. jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, co świadczy o jego stabilności i bezpieczeństwie finansowym, potwierdzonym raportami giełdowymi. Firma zapewnia również usługi dodatkowe, wspierając swoich klientów w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych oraz wykańczając mieszkania pod klucz.

O INWESTYCJI
Z MYŚLĄ O RODZINIE
Inwestycja Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Osiedle Ceramiczna II zlokalizowana jest przy ulicy Ceramicznej na warszawskim Tarchominie. Ze względu na swoje położenie osiedle jest idealną propozycją dla młodych rodzin z dziećmi. Pobliskie centrum handlowe Galeria Północna zachęci miłośników zakupów, sąsiedztwo szkół i przedszkoli to wygoda dla rodziców, a liczne tereny zielone oraz bliskość Wisły to gratka dla amatorów aktywnego wypoczynku.

GŁÓWNE ZALETY
Z MYŚLĄ O RODZINIE
– położenie tuż obok nowoczesnych placówek edukacyjnych
– sąsiedztwo Galerii Północnej z szeroką ofertą sklepów i punktów usługowych
– bliskość Wisły i licznych terenów zielonych
– szybki dojazd do głównych arterii komunikacyjnych (most Północny, ul. Modlińska, trasa S8)
– przyjazne przestrzenie wspólne
– klub mieszkańca, czyli wyjątkowe pomieszczenie sprzyjające sąsiedzkiej integracji
– mieszkania o funkcjonalnych rozkładach, z dużymi balkonami i tarasami

WYGODNA LOKALIZACJA
Inwestycja powstaje na Tarchominie, w jego centralnej części, przy ulicy Ceramicznej. Głównymi atutami tej lokalizacji są:
– sprawny dojazd do centrum i innych dzielnic poprzez pobliski most Marii Skłodowskiej-Curie (Północny) i ulicę Modlińską,
– szybki dostęp (5 min) do trasy S8, będącej częścią obwodnicy Warszawy, umożliwiającej wygodny wyjazd z miasta,
– bliskość terenów atrakcyjnych przyrodniczo, m.in. malowniczego brzegu Wisły i kompleksu leśnego Henryków,
– popularna ścieżka rowerowa wzdłuż położonego niedaleko Kanału Żerańskiego,
– ok. 25 min jazdy samochodem nad Jezioro Zegrzyńskie.

ATUTY OTOCZENIA
Osiedle Ceramiczna II wyróżnia lokalizacja w sercu Tarchomina, którego niewątpliwym atutem jest bogata infrastruktura miejska. Od północy inwestycja sąsiaduje z nowoczesnymi placówkami edukacyjnymi (Szkoła Podstawowa nr 355 i Przedszkole nr 430). Po stronie południowej natomiast znajdują się liczne supermarkety (Biedronka, Lidl, Carrefour) i centrum handlowe Galeria Północna (150 m). W pobliżu dostępne są liczne linie autobusowe i tramwajowe, które m.in. poprzez szybkie połączenie z metrem, pozwalają na wygodną komunikację z centrum i innymi części miasta.

PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ
Osiedle Ceramiczna tworzyć będą 3 pięciopiętrowe budynki. Nowoczesna architektura utrzymana będzie w jasnych tonacjach z ciemnymi akcentami o wyglądzie ceglanego muru. Wnętrza części wspólnych – holi i klatek schodowych zaprojektowaliśmy w eleganckiej kolorystyce czerni i bieli. Plan osiedla zakłada dwa zamknięte dziedzińce z placami zabaw dla dzieci i miejscem rekreacji dla dorosłych, a w jednym z lokali na parterze znajdzie się klub mieszkańca, czyli wyjątkowe pomieszczenie sprzyjające sąsiedzkiej integracji. Natomiast w centralnej części powstanie wspólny, ogólnodostępny skwer z oryginalną instalacją artystyczną, podkreślającą rodzinny charakter osiedla – starszych i młodszych lokatorów pozdrawiał będzie Plastuś, bohater słynnej powieści Marii Kownackiej.

WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ
W ofercie Osiedla Ceramiczna znajduje się 346 mieszkań od 1- do 5-pokojowych, o funkcjonalnych rozkładach i najbardziej poszukiwanych metrażach od 28 do 158 m2. Przeważają ustawne, trzypokojowe lokale rodzinne o powierzchni ok. 63 m2. Wszystkie mieszkania będą posiadać balkony, tarasy lub loggie, a część zlokalizowanych na parterze – ogródki. Dla wygody mieszkańców zaplanowaliśmy garaż podziemny.

KUPUJĄC MIESZKANIE W TEJ INWESTYCJI, ZYSKUJESZ:
– Notarialną gwarancję stałej ceny
– Harmonogram płatności 30/70
– 5-letnią rękojmię
Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży.

BIURO SPRZEDAŻY MIESZKAŃ
Adres biura sprzedaży
Ceramiczna 5d, Warszawa
tel. 22 351 66 76

—————————————————————————————————-
Przedstawione na stronie internetowej www.wsm.pl wizualizacje maja charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: sekretariat@wsm.pl.

Skip to content